Хутір Сіда

Розташування

Усі наші ділянки (16-33 соток) розташовані в мальовничому урочищі Сіда (900-1200 м. над рівнем моря) за межами населеного пункту Вишків (по трасі Долина – ХустДолинського р-ну Івано-Франківської області.

 

 

Що поблизу

Хутір Сіда знаходиться неподалік озера Синевир  (є стежка, по якій влітку можливо проїхати позашляховиком навпростець!).

00-pohod-ozero-sinevir
озеро Синевир

В 7ми кілометрах від урочища Сіда знаходиться с. Вишків:

Вишків – це зручний пункт для початку туристичних маршрутів на Вишківський Горган, озеро Синевир. На захід знакований маршрут веде через вершини Чорна Ріпа та Високий Верх у Славське. У Вишкові є 2 лижні траси, протяжність однієї складає 1000 метрів, другої – 350 метрів. Підйом на траси здійснюється за допомогою бугельних підйомників. Недалеко від села розташовані Вишківський та Торуньський перевали.

Очікуються великі інфраструктурні проекти під Вишковом – котрі значно впливатимуть на підвищення вартості наших ділянок. Першим кроком є ремонт траси Долина-Хуст: Ділянку траси Долина-Хуст відремонтують http://www.galychyna.if.ua/news-ivano-frankivsk/detail/diljanku-trasi-dolina-khust-vidremontujut-za-411-milioni/

DSC_01641
Вишків

Активний відпочинок

Вся навколишня місцевість хутора Сіда чудово підходить для любителів екстриму: їзда по бездоріжжю на позашляховиках, квадроциклах, снігоходах, велосипедах та конях, а також польоти на дельтапланах. 

14435331_1829464713955366_6171866935237775171_o

Далеко від шуму міста і турбот

  • Неподалік хутора протікає річка, в якій водиться форель.

 

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

  • За декілька кілометрів від хутора знаходиться так звана місцевість «Драбини», на якій росте найбільша кількість білих грибів в Карпатах і найбільш екологічно чистих. Також навколо росте багато чорниць та кам’янок (аналог брусниці).
  • Багатий тваринний світ, в т.ч. – водяться ведмеді. При наявності ліцензії можна активно й успішно займатись полюванням.

Важливо

 

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

  • Очікуються великі інфрастуктурні проекти в регіоні котрі значно підвищать ціну вже найближчим часом. Більше інформації – згодом.

Вибрати ділянку!

Коментарі закрито

Up ↑