Ділянка в с. Пилипець (Закарпаття)

Ціна: 2995$ за 0.01 га

Продається ділянка в мальовничому селі Пилипець Міжгірського району Закарпатської області.

1430991892-893273__pylypets

Ділянка

  • Тип власності: Приватна власність
  • Цільове призначення: 01.03
  • Площа: 0.5913 га

Неймовірні краєвиди

Село розташоване на півночі Міжгір’я — у затишному куточку, що славиться м’яким кліматом та чудовою природою. Міжгір’я — один з найчистіших з екологічної точки зору українських регіонів.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Пилипець – гірськолижний курорт

У засніжену пору року село перетворюється на великий гірськолижний курорт. Пилипець стає Меккою сноубордистів, які тут проводять свої щорічні змагання з фрірайду – вільного спуску з гори.

Тут влаштовані спуски різного рівня складності. У Пилипці прокладено найдовші траси в усій Україні, саме тут вперше почали проводитись неофіційні змагання з фрірайду та джібінгу. Загальною довжина трас –  понад 20 000 м.

1034760_800x600_kartalizhnihmarshrutiv
Гора Гемба (Гимба) (+1497 метрів, частина полонини Боржава, обладнана трьома підйомниками (крім верхніх, що починаються від вершини 2 км траси. Нижня і верхня частини спуску – пологі, середня крутіша і нерівна.Найбільша кількість трас на горі Гемба, загальна протяжність більше 20 000 м. Найдовша з них – 6000 м. 4 траси на горі Магура-Жиде, найдовша траса – 1500 м.

Також одним з основних туристичних об’єктів вважається одна з великих в Українських Карпатах по протяжності канатно-крісельна дорога до середини гори Гимба (Гемба) з прекрасними краєвидами на Карпати.

Водоспад Шипіт

Неподалік, в 3 км, знаходиться водоспад Шипіт, один з найкрасивіших водоспадів в Західній Україні.

Влітку біля нього проводяться різноманітні велелюдні фестивалі.

 

 


Умови оплати:

  • Повна оплата

Огляд ділянки

Зацікавились?

Залиште заявку – і ми Вам передзвонимо:

 

Коментарі закрито

Up ↑